SOMMEREN 2013: Båtliv Live
Båtliv sendte live nett-TV i tre uker fra kysten i juli, og inviterte gjester om bord til båtprat på akterdekket hver kveld. Bli med og gjenopplev drømmesommeren 2013 i vår billedkavalkade fra sommerens tokt fra Oslo til Kristiansand.
OSCARSBORG: Vår største fritidsaktivitet
2. juli: Første anløp var Oscarsborg, hvor Båtliv-TV fikk besøk på akterdekket av forfatter og ivrig fisker Jahn Otto Johansen samt havnevakt Berit Fredheim.
– Glem fotball og ski. Den største fritidsaktiviteten her i landet er båtliv og fiske. Å fiske er noe nordmenn driver med langs hele kysten, og på vannene innenlands. Alle aldersgrupper fisker; barn, voksne og gamle. Selv er jeg snart 80 år, men jeg har ikke sluttet å fiske, sier Jahn Otto Johansen i intervjuet.
Se hele intervjuet her: http://www.batliv.no/wip4/detail.epl?id=2140659
Digitalt abonnement - 49 kroner per måned, første måned gratis
Bestill her